Žij jako bys měl zítra umřít, bojuj, jako bys měl žít navěky, ale NIKDY,NIKDY,NIKDY se nevzdávej!!

1.díl/Akimoto Aki

30. května 2009 v 15:59 | © Aiko team (Aiko-chan) |  Už jen 1 měsíc
Tohle bude nová povídka o Akimoto AkiJméno: Akimoto Aki

Věk: 15

Hodnost: Jounin

Specializace: Genjutsu, ninjutsu

Genjutsu: 92%
Ninjutsu: 97%
Taijutsu: 75%
Zbraně: 56%

Element: Voda
Vesnice: Konoha

Nej kámoši: Kana, Naruto, Sakura(ale je to *pipka*)
Love: Hm....Sasuke...ale víc zjistíte až si to přečtete.


To, co si myslím bude kurzívou atd...


Doma:


,,Sasuke, už to fakt nejde." říkám mu a on se dívá z okna. Neodpovídá. Sasuke, co to s tebou je? Radši to zopakuju znova: ,,Hele, víš, já myslím že už budeme jenom kámoši?!?" Sasuke vstává a dívá se na mně, pak říká: ,,Já tě do ničeho nenutím... Ahoj, přišel bych pozdě." Otáčí se a jde pryč...

Asi sem mu to říkat něměla, ale co bych pak dělala?!? Ach jo, radši půjdu za Sakurou. Asi bude jásat že už je volný.

U Sakury:

,,Ahoj Sakuro-chan, mám novinky!" Sedám si k ní na pohovku a ona je hodně překvapená... ,,Tak rychle, povídej!" Začínám tou smutnou pro mě (newím jestli smutná, ale pro Sasukeho asi jo:): ,,Hm... no, asi jsem rozešla se Sasukem, nevím jestli to tak bere, ale pravděpodobně jo." Ona celá zčervěná a říká: ,,Fakt?!? A myslíž že mám šanci?" To je ale pipka... Ty ho nedostaneš... Ale abych ji neurazila tak odpovídám: ,,Jo, zkus to třeba to vyjde" I když ona s ním nikdy chodit nebude... Tak to radši zakecám: ,,Hej, Sakuro, nezajdem na ramen?!? Mám strašněj hlad..." A ona na to: Hm... dobrej nápad, ale počkej, musím se převlíct." Dopřevlíkne se a jdeme, cestou si moc nepovídáme...

V restauraci:

Když vejdeme, ucítím ramen a dostávám na něho ještě větší chuť. ,,Dva rameny prosím!" Říkám obsluze a sedám si. Sakura říká: ,,Hm... ty mi ten ramen zaplatíš?" To je ale socka.. Pomyslím si, ale přikyvuju.

Proč se s ní vlastně bavím? Vždyť je to ... Hm... ne, že bych Sasukeho chtěla mít pro sebe, nebo něco na ten způsob, ale chodit s ním prostě nebude. Baví se se mnou stejně jenom kvůli Sasukemu.

Pak:

Když jdeme každá stejnou cestou domů (bydlíme blízko sebe, ale já trochu dál...) moc si nepovídáme a v tom mě zasteví Neji: ,,Ahoj Aki-chan, dneska máme být v 10.00 u brány. Zrovna teď tam jdu. Nechceš jít se mnou? " A Sakura celá šťastná říká: ,,A co tam jako budeme dělat?" Neji se trochu usmívá a říká: ,,Tam jdou jen ti, co splnili Chuninskou zkoušku..." Sakura se viditelně tváří... Hm... teď tě dostal, co? Radši říká: ,,Tak jo, já jdu, ahoj!"

Konečně můžu Nejimu odpovědět: ,,Jo, šla bych, ale nejsem převlečená. Musela bych skočit domů a převlíct se." Neji se dívá do země a říká: ,,No, já bych tu na tebe počkal, když použiješ přemísťovací techniku..." POmalu se připravuju a říkám: ,,Tak jo, čekej, budu tady za chvíli."

Doma:

Musím se rychle převlíct, aby na mně Neji nemusel čekat. Převlíknu se a rychle za ním půjdu...
Jsem celkem rychle převlečená...

U Nejiho (na místě srazu...):

,,Už jsem tu." Říkám a Neji se otáčí: ,,Jsi rychlá, tak jdeme?" A já s úsměvem odpovím, protože mě potěšilo že jsem rychlá... : ,,Jo, jasně."

U brány:

Hm...tam je Sasuke. Neměl by mě vidět s Nejim. Odcházím za Kanou, mou nejlepší kámoškou. Zámávám a pozdravím ji: ,,Ahoj Kano-chan, musím ti něco říct." Kana se pousmála a řekla: ,,Tak rychle, povídej!!!" Takže začínám: ,,Možná že ti to bude jedno, ale rozešla jsem se se Sasukem. Už to nebylo ono. Takže je teď pro Sakuru volný, ale ta ho nedostane. Je to s prominutím *pipka*... Však ty víš." Kana mi dává ruku na rameno a ptá se: ,,Jak ti to řekl?" Já jsem na ni vyvalila oči a řekla: ,,Já jsem mu to řekla." Kana na to: ,,Tak neřeš, minulostí se přece nezabýváme."

Přichází Tsunade a říká: ,,Je čas abyste se stali lepšími ninjami, takže jsem vymyslela plán. Pokud se tomu takto dá říkat... Takže, každý z vás dostane nějakého mistra a ten ho rok bude trénovat. Takto se z váz stanou lepší ninjové. Budeme bojovat proti Orochimaru, musíme se připravit." Hm... jsem zvědavá, kdo mě bude trénovat. Mohl by to být Kakashi. Kana do mě žduchne a říká: ,,To by mě teda zajímalo, koho budu mít." Já jen přikývnu protože Tsunade už nám chce říct rozdělení. Začíná: ,,Takže , Kana-chan bude s Asumou, Nejiho bude trénovat Kurenaj, Aki-chan bude s Anko, Sasuke bude s Kakashim, Naruto bude mít Ebisu. Vy, co tu jste a byli jste jmenováni, můžete být velmi dobrými ninji. Proto vás budou trénovat tito dobří mistři. A už můžete jít."

Pokračování příště...A je to moje vlastně 1.povídka, takže nic hezkého nečekejte... Tuhle povídku zveřejňuji i na blogu www.damara.blog.cz , je to můj druhý blog.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama