Žij jako bys měl zítra umřít, bojuj, jako bys měl žít navěky, ale NIKDY,NIKDY,NIKDY se nevzdávej!!

3.díl/Katon

7. června 2009 v 14:21 | © Aiko team (Aiko-chan) |  Už jen 1 měsíc
V lese:


,,Hm...tak mi třeba ukaž co umíš." říká Anko a já přikyvuju.Udělá klon a řekne: ,,Tady proti tomuhle klonu bojuj tak, jak umíš."

Udělám Tsubaki no Mai a ona vyvalí oči, klon okamžitě zhebne: ,,Ty máš kekkei genkai?"

A já pokrčím rameny a říkám: ,,Hm... Jo, jasně..." a sklopím hlavu.

,,Hm... tak to možná zvítězíme proti Orochimarovi.!. Jsi dobrá, takže tě naučím i můj oblíbený Katon: Ryuuka no Jutsu. Tak pojďme na to! Ty věci si dej třeba na tenhla pařez."

Začátek tréningu:

,,Takže, samozřejmě, že to není nějak mega super justu ale, alespoň něco... Takže podívej se na mě, jak to dělám." Řekne a začíná. Umí ho dobře a nahromadění chakry jí nedělá žádný problém. Když toto jutsu dodělá, říká: ,,Tak jo, viděla jsi jak to dělám?! Pokud ne, máš smůlu. Zopakuj to.

Snažím se, aby to vypadalo alespoň (trochu) dobře... Tohle jutsu používá Orochiaru. Ona byla jeho spolubojovníkem, takže toho hodně zná, je to výhoda...
Udlám to celkem dobře, ale nepodaří se mi to udělat tak velké jako to umí Anko.

,,Ale jo, celkem ti to jde... Umíš to celkem dobře, ale nedostatky má každý. Musíš do toho vložit víc chakry, zkus to ještě jednou."

,,Ano." Hromadím chakru a uvažuji: Pokud to teď skazím, Anko si o mně asi moc hezkou věc myslet nebude. Teď to prostě dám. Orochimaru je silný, ale já budu ještě silnější. A pousměji se.

Tentokrát to udělám o hodně lépe než předtím. Je větší a má jakoby, víc síly. Protože Anko neudělala klon, zkoušela jsem to jen tak do vzduchu.

,,Výborně, myslím, že si budeme rozumět. Rychle se učíš a to je dobře, protože nemám zrovna velkou trpělivost." a začne se smát.

,,Eh... Mno, to je dobře. Mám to zkusit ještě jednou?" Říkám a opírám se o strom, protože se mi tam před Anko zrovna moc dobře nestojí...

,,No, asi jo, pokud nejsi moc unavená. Máš málo chakry, při boji s Orochimaru by ti ji někdo měl jakoby půjčit. Jsi totiž hodně dobrá v boji. Měla by ses učit i jiné jutsu, ale to až příště, dneka už je toho moc. Zkus to naposledy, ať se hned 1.den nevyčerpáš." A postaví se, jakoby to chtěla vidět ještě lépe.

,,Tak jo." říkám na to. Tentokrát to bude ještě lepší, Sasuke je ještě lepší než já a já to chci změnit, i když by to pro něho bylo trochu stěr...

Tentokrát to je průměrné, ale vlastně pořád lepší než ty před tím.

,,Konec, jde se domů. Pro dnešek to stačí. " říká Anko a vydává se na cestu. ,,Tak jo, vezmu si věci, počkej chvíli pls." Beru si věci a vydávám se za ní. Jdeme do vesnice do hotelu kterej se jmenuje Sakura.

,,Dneska se mi moc v lese spát nechce, vyspíme se tady." říká a otvírá dvěře hotelu. ,,No tak jo, ale nemám moc peněz, takže já asi budu spát v lese." Otáčím se směrem k lesu a Anko na mě volá: Ne, jasně že nebudeš spát v lese, já ti to zaplatím." Do tváře mi vrazí úsměv a říkám: ,,Jé to budeš hodná, to je supééér..." a rozběhnu se za ní.

Je to tam celkem hezké, ale nějakej mega super hotel to není. Na večeři je ramen, jako vždy a večerka je tam už v devět hodin. My s Anko si chvíli povídáme a pak naráz obě usneme...

Další den:

Probudím se. Jejda, já vlastně nejsem doma, heh... hotel Sakura. Podívám se na postel od Anko, ale ona tam není.

Někdo mi zakryje oči. Zařvu: ,,Anko!" ale ruce mi zůstanou na očích. Anko, fakt toho nech, není to vtipný..." zamračím se a ten dotyčný to asi pozná a říká: ,,Akiiiiii den jsem tě neviděl.... Už mi chybíš." Podle hlasu poznám že je to Naruto.

Otočím se a uvidím jak jinak než rozesmátého blonďáčka - Naruta. ,,Ahoooooj Naruto."

,,Já už jsem tě zdravil, takže...No a rád tě vidím... a co Anko?" sedne si na moji postel a oba uslyšíme, jak za námi Anko otvírá dveře a v zápětí je zase zavírá.

,,Konec pomlouvání jde se na tréning. A co tady děláš Naruto???" Naruto se postaví, sklopí hlavu a říká: ,,No, Ebisu ještě spí, tak jsem myslel, že bych mohl..."

Anko si dá ruku v bok a říká: ,,Nemáš myslet, máš vědět... Upaluj za Ebisuem... Dělej...!!!"

,,Heh...tak joooooo......" a rozbíhá se do chodby a běží z hotelu tou nejkratší cestou.

,,Tak se obleč, umyj a vezmi si něco na jídlo, snídaně je mimochodem o patro níž. Je tam nejaké ovoce. Já se zatím vydám na procházku po vesnici." vyjde ze dveří a já v pokoji zůstávám sama.

Tak jo, nejdřív se umyju a obléknu. No a potom se zajdu alespoň trochu najíst. Ale kdy příjde???

Jdu do koupelny, sprchuju se a pak se oblíkám. Jdu na snídani a tam vidím kluka, který vypadá jako Sasuke, ale není tak hezký. Vyměníme si pohledy, ale pak si ho nevšímám. Jím jablko a banán, ten ale celej nesním......Jdu do pokoje a čekám na Anko....

Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama