Žij jako bys měl zítra umřít, bojuj, jako bys měl žít navěky, ale NIKDY,NIKDY,NIKDY se nevzdávej!!

4.díl/Kdo z koho?

10. června 2009 v 17:32 | © Aiko team (Aiko-chan) |  1000 fanynek
,,Ples?No to je votrava.",řekl znuděně Shikamaru a Tsunade ho samozřejmě slyšela.Sundala si botu a mrskla ji po něm.

,,Jááááááááuuuuuu.",zařval když mu přistála na kebuli.

,,Hele děcka,tak aby bylo jasno,na ten ples všichni půjdete a budete mít partnera jasný,jinak se rači ani neukazujte!",křičela nasraně Tsunade.

,,Tak moment,když teda nebudem mít partnera,tak na ten ples nesmíme.?Jé,tak to já budu sólo.",jásal Chouji a Tsunade už pomalu docházela trpělivost.

,,ÁÁÁÁÁÁÁ,už mě štvete!Říkám,že na ten ples každej půjde a bude mít partnera,jasný????????!!!!!!!!!!!",zuřila.Kakashi tam dostal děsnej výtlem a všem se posmíval.

,,Ehm....pro tebe to taky platí Kakashi,stejně jako pro celou vesnici.",zchladila ho Tsunade a Kakashi úplně ztuhnul.Celá Listová dostala výtlem teda až na sensee a to z jasnýho důvodu.

,,A....a...ale...TO NENÍ FÉR!Dyť ty si s sebou taky nikoho nebereš!",trucoval Kakashi.Tsunade se jen pousmála a podívala se na něj.Pak se otočila směrem k Jiraiyovi a mrkla na něj,ten se usmál a mrkl jí zpátky.Naruta to tak překvapilo,že sebou sek a Sasuke ho tam musel křísit.

,,Holky,věříte tomu?Bude ples a to znamená...KLUCI!!!!!!!!",mluvila(spíš křičela)Matsura směrem k Ino a Sakuře,které jásaly s ní.

*To je moje šance.Teď musim Sasukeho dostat dřív,než mi ho přeberou ty čůzy!*"pomyslelasi každá z nich,kdyžse nad Sasukem momentálně rozplývaly a prohlížely si ho od hlavy až k patě.

,,Ok,takže,tady máte pár informací k tomu plesu.",řekla Tsunade a hodila dolů několik letáků.Každý si jeden chytil a s údivem četl.

,,Jak vidíte,koná se to pozítří v šest večer.Určitě se dostavte.!",řekla Tsunade.

,,Moment,kam se máme dostavit?Kde se to koná?",zeptal se Kiba,páč to na letáku uvedeno nebylo.

,,Jo,to je fakt.Všichni buďte v tu dobu ve cvičné místnosti akademie.Studenti si toho dne daj voraz a budou se bavit s náma.Myslim že je to tam dost prostorný,aby se to tam dalo rozjet,takže ti co jsou zvyklí chodit spát po Večerníčku si tentokrát moc nepřispěj.",zakončila proslov a všichni se rozutekli domů.Sasuke si se zájmem prohlížel pozvánku a nad něčim důmal.

,,Hey,Sasuke,jakou holku pozveš ty?",ptal se zvědavě Kiba a Sasuke se trochu zarazil.

,,No...víš...mám nápad,ale.....",koktal a tak ho Naruto trochu poškádlil.

,,Á,takže ňákou přece jen máš!",drknul do něj loktem a Sasuke se napružil.

,,Co ti je do toho?Koho chceš pozat ty?",utrhl se na něj a Narutose jen pousmál.

,,Um......nepovíííííííííííííííím!"Sasuke se urazil a rychlim krokem šel domů.Svalil se na postel a otevřel šuplík.Měl tam pšknej čurbes,ale po chvíli štrachání vytáhl fotku.Na ní byla blonďatá dívka s modrýma očima a usmívala se.Sasuke se na ni podíval a jemně se taky pousmál.Na chvíli ho to zahřálo u srdce.

,,Sasuke!!!Sasuke!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama