Žij jako bys měl zítra umřít, bojuj, jako bys měl žít navěky, ale NIKDY,NIKDY,NIKDY se nevzdávej!!

7.díl/Šílenství

13. června 2009 v 11:01 | ©aiko team (aiko-chan) |  1000 fanynek
V den slavnosti - zbývaj 2 hodiny

,,Sakryš,holky,pomozte mi,co si mám vzít?Jestli něco nenajdu tak nikam nejdu!",šílí Matsura a hází další hadry na už pěkně velkou hromádku.

,,Hey,klidni hormon,si kočka,za tebou se každej kluk otočí i když nebudeš mít bůhvíjak ůža hadry.",ukldňuje ji Sakura a nasadí při tom nucený ůsměv.

,,Nech si ty kydy,musim se vyfiknout jinak nikam nejdu!!!!!!!!!",rozčiluje se a hodí po Sakuře polštář. ,,no Fajn,tak mi ti dem pomoc.",navrhne Ino a prohrabává hromadu hadrů.

,,Hey,co tohle?",vykřikne Ino vítězoslavně,když jen stěží vyleze z kupy prádla a kusem zlatých poflitrovaných šatů mácha nad hlavou,aby ji nikdo nepřehlídnul.

,,Jé,to je dobrý.",pochválí její objev Sakura.

,,Zbláznila ses?To si na sebe nevezmu!!!!!!",seřvala obě Matsura a štrachala v tom bordelu dál.Sakura s Ino se na sebe podívaly a protočily oči.Takle nešílej ani ony a to už je co říct.

,,Ach jo,sem v koncích,já to nezvládnu.",sedla si Matsura na postej,vzala obličej do dlaní a začala trochu brečet.

,,No to se misnad zdá!Nebul nám tady sakra!Dneska si to máme hlavně užít a ne fňukat.",sprdla ji Ino,páč už jí nebavylo poslouchat její hysterický výlevy.

,,Ale...ale já...........",začala ale Ino ji skočila do řeči.

,,Žádný ale.Dneska je náš večer tak si to musíme vychutnat.Jasan?!!!!!!",vyjela na ni a tak Matsura rači zmlkla.Pochopila,že má Ino pravdu a tak jen přikývla.Jen kdyby Ino věděla,jaká je skutečnost.To,že oběma sbalila Sasukeho by ji asi zabilo.Matsura popadla šaty,co ji Ino vybrala a už se do toho vrhla.


V ten samý čas


,,Kurňa fix,Naruto,pomoc mi!",řve zoufale Sasuke.

,,A s čim proboha?",ptá se NAruto znuděně páč on se už vyfik.No,není to kdovíjaká slavnost,takže si nasadil jen džíny a cool černý triko.

,,No,co jí mám říct,až ji uvidim.Jako:Nechceš si trsnout?,nebo jak?",šílí Sasuke a kolem dělá mety.

,,Ty vole,jak prosiM?Takle se nemůžeš nokdy zeptat!By ti dala košem.Proboha:Ty si ale amatér.",vysmívá se mu Naruto a dá mu pohlavek.

,,Takže,co radíš ty chytráku?",naštve se Sasuke.

,,Přiď k ní,řekni,že jí to moc sluší,polib ji ruku a zeptej se:Nechceš si zatančit?,Je to jednoduchý.",vysvětloval mu Naruto jako profík

,,Hm,to zní dobře.",pochvaloval si Sasuke,ale ani ho nenapadlo,aby Narutovi poděkoval.

,,Jasan,že jo.Taky je to můj nápad ty inteligente!",urazil se Naruto a Sasuke se jen ušklíbl.


V ten samý čas


,,Pane jo,a je to tady.Za 2 hodiny to vypukne.",říká si pro sebe Hanabi a sleduje zasněnou Hinatu,jak se fascinovaně dívá z okna.

,,Hin....",osloví ji.NIC!!!! ,,HIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!",zkusí znovu ateď už hlasitěj.To už slyšela a tak se na ni rychlostí blesku obrátila.

,,Jo,co se děje?",zeptala se tichounce.

,,Co si vezmeš na sebe?",vyzvídá na ni Hanabi.

,,No,napadly mě tyhle.",odpověděla ji a vzala do rukou černém šaty s bílým vyšívaným květinovým vzorem,které působily velmi něžně.

,,Hm,to vypadá dobře.Máš super vkus.",pochválila ji Hanabi výběr a pak ji ještě pomohla vybrat boty,udělat účes,nalíčit se a už to bylo.Sama se pak ještě upravila a už to bylo zmáknutý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Geluška ♥♥SB♥♥ Geluška ♥♥SB♥♥ | Web | 18. července 2009 v 21:10 | Reagovat

KAWAI :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama